Erkeklere Özel Bu kategoride ürün bulunamadı

Alt kategoriler

 • Penis Büyütücüler

  PENİS BÜYÜTÜCÜLER NEDİR ?

  Erkeklerin ergenlik çağında izledikleri porno filmlerinde gördükleri erkek oyuncunun penis boyutu ile kendi cinsel organlarını karşılaştırarak kendi cinsel organlarının küçük olduğunu kararını veriyorlar. Bu karşılaştırma tamamen yanlış ve hiçbir doğru yanı yoktur. Unutmayalım ki o tarz filmlerdeki erkek ve bayanlar özel olarak  seçilip filme uygun olarak hazırlanmaktadır. Erkek cinsel organı  küçük dememek için en az 7 santim olması gerekmektedir. Eğer kişi cinsel organı boyutunun küçük ve normal olduğunu düşüyorsa Penis Büyütücüler kullanmasında hiçbir sakınca yoktur.  Cinsel organı büyük olan  erkeklerin cinsel ilişkideki öz güvenleri yüksek olmaktadırlar ve cinsel ilişkilerine bu öz güven yansımaktadırlar.

  KAÇ ÇEŞİT PENİS BÜYÜTÜCÜ VARDIR ?

  Erkek cinsel organı büyütmek için bir çok çeşit üründen bir çok marka mevcuttur. Ürün den farklı olarak  cinsel organı büyütücü aletlerde mevcuttur. Cinsel organ büyütücüler  krem ve hap olmak üzere 2 çeşit mevcuttur. Bunlardan ayrı olarak yardımcı   penis büyütücü pompalarda mevcuttur. Krem ve hap Penis Büyütücüler  markaları dünya çapında kullanılan ve kesin sonuca ulaşılmış markaların satışını yapmaktayız. Satışını yaptığımız ürünlerin hepsi faturalı ve orijinal olarak satılmaktadır.

  PENİS BÜYÜTÜCÜLER NASIL KULLANILIR ?

  Farklı türde  cinsel organları büyütücüler olduğundan dolayı bunların kullanımı da farklı olmaktadır. Penis Büyütücü Haplar  gün 2 defa tok karnına sabah ve akşam kullanılmalıdır. Penis Büyütücü Kremler   kullanıcı cinsel organına sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa cinsel organına masaj yaparak sürmesi gerekmektedir. Penis Büyütücü Pompalar ile kullanıldığı taktir kesin sonucu ulaşılmaktadır.  Kesin sonuca ulaşabilmesi için en az 3 ay düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.

 • Kondom (Prezervatif)

  PREZERVATİF NEDİR ?

  Cinsel ilişkilerde en çok kullanılan ürünlerden olan prezervatif ürünleri cinsel ilişkide bulunan çiftlerin cinsel ilişkiden doğa bilecek olumsuz sorunları engeller. Prezervatifler cinsel ilişki sırasında penisinize taktığınız ince, esnek torbalardır. Prezervatifler gebelik ve cinsel yolla bulaşan hastalıklardan büyük koruma sağlar. Kullanımı kolaydır ürünlerdir. Prezervatifler, lateks (kauçuk), plastik (poliüretan, nitril veya poliizopren) veya kuzu derisinden yapılmış, seks sırasında penisini örtmek ve boşalma sırasında dışarı çıkan spermi toplayan küçük, ince torbalardır.

  PREZERVATİFLERİN AVANTAJLARI

  Cinsel ilişkide bulunan erkeklerin kullanmak istemedikleri prezervatif ürünleri  aslında çiftlere çok büyük avantajlar sağlamaktadır. Spermlerin vajinaya girmesini engellediğinden, sperm bir yumurta ile buluşup gebelik oluşturmaz. Prezervatifler ayrıca penisi örterek cinsel yollar ile bulaşan hastalıkları önler. Vajinal sıvıların penis ile temasını engeller ve cinsel yolla bulaşan enfeksiyonları yayabilen hastalıkları önler. Cinsel yollar ile bulaşan hastalıkları önlemek için kesinlikle  lateks ve plastik kondomlar kullanmayı tercih ediniz.

  PREZERVATİFLERİN KULLANIMI

  Öncelikle satın aldığınız Prezervatifleri direkt güneş ışığından uzak, serin, kuru bir yerde  saklayın. Prezervatiflerin üzerindeki son kullanma olur ve kullanmadan  son kullanma tarihlerini kontrol edin ve  tarihi geçmiş prezervatiflerini kullanmayınız. İlişki sırasında yırtılması sonucunda size olumsuz sonuçlar oluşturabilir. Prezervatifleri kullanımı için  penisinizin sert olması gerekmektedir. Sert olan penisinin üzerine rulo şekilde olan perezervatifleri takın ve prezervatifin rulo şekilde olan kısmını aşağı doğru itiniz. 

 • Cinsel Performans...

  Cinsel Performans Arttırıcılar

  EREKSİYON PROBLEMİ NEDİR ?

  Eğer eski gibi cinsel ilişki de bulunamıyor  ve bu sorunun tedavisi için ürün arıyor iseniz bu endişeyi gidermek yardımcı olabilir. Çünkü artık endişelenmenize gerek yok. Güvenli ve erkekler bir kaya gibi sağlam ereksiyon sürdürmek ve yatakta daha iyi performans elde etmesinde etkili olduğu kanıtlanmıştır ağızdan hap, krem ve spreyler şeklinde çeşitli bir çok ereksiyon problemi tedavi edici ürün bulunmaktadır. Her erkeğin isteği partnerini cinsel ilişki de mutlu etmek ister.  Penis Sertleştirici Ürünler ile isteğinizi yerine getirebilirsiniz.

  PENİS SERTLEŞTİRİCİ ÜRÜNLER NEDİR ?

  Vücuttaki nitrik oksit seviyesinin düşüklüğü nedeniyle penise kan akışı sağlayan damarların incelmesi ile penise yeteri kan akışı olmaması nedeniyle ereksiyon problemi ortaya çıkmaktadır. Ereksiyon problemi dünyadaki erkeklerin büyük çoğunluğu da  görünen bir cinsel sağlık problemidir. Cinsel yaşamı olumsuz etkileyen bu sorunun tedavisi kullandığınız ürüne göre dakikalar içinde tedavi edilmektedir. Ereksiyon problemi tedavi eden Penis Sertleştirici Ürünler  olarak  Hap, Sprey ve Krem çeşitleri bulunmaktadır.

  PENİS SERTLEŞTİRİCİ ÜRÜNLERİ ETKİLERİ ?

  Ereksiyon problemi erkekler için en büyük cinsel sağlık problemi olmasına karşı tedavisi en kolay sorunlardan bir tanesidir. Penis Sertleştirici Ürünler  ile bu sorunda  30 dakika içerisinde kurtularak  en fazla 36 saate kadar ereksiyon probleminden kurtularak eski cinsel yaşamına kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Vereceğiniz ürünler kargo içeriği gizli olarak hazırlanıp en kısa süre belirteceğimiz adrese gönderilmek üzere kargoya verilir.

 • Geciktirici Etkili...

  GECİKTİRİCİLER

  ERKEN BOŞALMA NEDİR ?

  Erken boşalma; En basit ifadeyle, erkeğin boşalmayı kontrol edemediğinde erken boşalma meydana gelir ve sonuç olarak kendisi ve eşi cinsel olarak memnun olamazlar. Yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin yaklaşık yüzde 20-30’u erken boşalma yaşıyor. Her yaştaki erkeği etkileyebilen bu olay cinsel birleşim sırasında utanç verici duruma gelebilir. Erken boşalmanın kesin nedeni bilinmemekle birlikte, çoğunlukla fiziksel, psikolojik ya da duygusal konulara dayanmaktadır. Kaygı, aynı zamanda stres veya depresyon gibi diğer duygusal ve psikolojik faktörler de erken boşalmaya katkıda bulunabilir. Geciktiriciler ile bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

  ERKEN BOŞALMAYI GECİKTİRİCİLER İLE SON VERİN !

  Erken boşalma yaygın bir cinsel şikayettir. En çok cinsel sağlık problemi olan erken boşalmanın tedavisi çok kolaydır. Bir çok çeşit Geciktiriciler ile bu problemden kurtulabilirsiniz. Geciktiriciler kişilerin tercihlerine göre hap, krem ve sprey olmak üzere üç çeşit bulunmaktadır. Geciktirici ürünleri kullanarak  ilk boşalmayı en az 30 – 45 dakika geciktirebilir ve ikinci boşalmayı ise 1.5 saatte kadar boşalmayı geciktirebilmektedir. Her boşalmadan sonraki diğer boşalmaların süreleri önlerine göre daha da artacaktır.

  %100 ORİJİNAL VE GARANTİLİ ÜRÜNLER

  Satışını yaptığımız  bütün geciktirici ürünlerin  önceden test edilmiş olup kullanıcılar da herhangi bir yan etki göstermemektedir. Ürünlerimiz %100 orijinal ve değişim garantili olarak satılmaktadır. Vereceğiniz Geciktiriciler belirttiğiniz adrese en hızlı şekilde hazırlanarak kargoya verilecektir. En geç 2 gün içerisinde  belirttiğiniz adres de olacaktır.

 • Afrodizyak Aşk Parfümleri