Aşk Eczanesinin olağan ziyaretçileri için bir gizlilik politikası bulunmamaktadır.

artionsekizcim.com’un genel bir gizlilik politikası veya kullanım şartları bulunmamaktadır. Ancak siteye üye olan kullanıcılar için bir “Üyelik Sözleşmesi” vardır. Bu nedenle artionsekizcim'e üye olan kullanıcılara ilişkin pratikler bu sözleşmede açıklansa da, üye olmadan (dolayısıyla bu sözleşmeyi kabul etmeden) Cinselpazar servislerinden faydalananlara ilişkin bir bilgi bulunmamaktadır.

Aşk Eczanesi, IP adresiniz ve site içerisinde ziyaret ettiğiniz sayfalara ilişkin bilgilerinizi toplar 

artionsekizcim “kullanıcılarına daha iyi bir hizmet sunabilmek için” kullanıcılarının özel tercihlerine ve ilgi alanlarına yönelik çalışmalarda üyelerin kişisel bilgilerini kullanabilir. Bu çerçevede siteye erişmek için kullanılan İnternet servis sağlayıcısının adı ve IP adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar ve siteye doğrudan bağlanılmasını sağlayan internet sitesinin adresi gibi birtakım bilgiler artionsekizcim tarafından toplanabilir.

Aşk Eczanesi Gizlilik Politikası, üçüncü kişi çerez kullanımı hakkında bilgi vermemektedir 

Aşk Eczanesi, üçüncü kişi çerez kullanımına ilişkin bilgi vermese de biz,  yaptığımız denemede Google ve Yandex’in internet sitesinde aktif halde olduğunu gözlemledik.

Aşk Eczanesi, kişisel ve alışveriş bilgilerinizi reklam amaçlı kullanmakta ve iştiraki olan diğer şirketlerle de paylaşmaktadır 

Üyelik sözleşmesinde kural olarak “Artionsekizcim tüketiciden elde ettiği kişisel bilgi ve verileri gizli bir şekilde tutup üçüncü kişiler ile paylaşmaz” denmekte ve fakat devamında oldukça geniş bir liste yaparak bu durumlarda kişisel verilerinizin Mysaviorturkiye ve sağlıkcım medikal  iştiraki olan tüm şirketler tarafından  kullanılmasına ve arşivlenmesine izin verdiğinizi söylemektedir. Aynı zamanda üyelerin, internet, telefon, SMS vb. iletişim kanalları aracılığıyla kendileriyle irtibata geçilmesine izin verdiği kabul edilmektedir.

 Verilerinin paylaşımını istemeyen ve reklam amaçlı iletişime izin vermeyen üye bu talebini müşteri hizmetlerine iletebilmektedir 

Üyeler yukarıdaki sözleme hükmü aksine bir bildirimde bulunabilirler. Eğer e-posta ve/veya SMS almaktan vazgeçmek isteniyorsa bunu site üzerindeki üye sayfasından yapmak mümkünken, veri paylaşım tercihlerinin değiştirilebilmesi için CinselPazar’ın müşteri hizmetlerine ulaşılması ve talebin bu şekilde iletilmesi gerekmektedir.

Aşk Eczanesi.com