V Gold Long Time Geciktirici Sprey Daha Büyük Görüntüle

V Gold Long Time Geciktirici Sprey

Yeni

Yetkili eczane ürünlerimiz hakkında, kullanımı, kullanıcı yorumları, içeriği, en ucuz ürün fiyatı, online satış ve sipariş sitesi...V Gold Long Time Geciktirici Sprey

Detaylar

12 Öğeler

44,90 TL

Detaylar

V Gold Long Time Geciktirici Sprey

Erkeklerin cinsel deneyimlerinde yaşadıkların cinsel sorunlar içerisinde yer alan erken boşalma için kullanımını yapabilecekleri V Gold Long Time geciktirici sprey, bireyin boşalma süresini geciktirerek istedikleri cinselliğin yaşanmasına olanak tanıyor. Uzun süreli yaşanamayan cinsel ilişkilerden sıkılmış olan çiftlere uzun süreli cinsel birlikteliklerin kapısını açıyor.

Tüm erkeklerin farklı nednelerden dolayı karşılaşabileceği erken boşalma cinsel sağlık sorunu adına iç rahatlığıyla kullanabileceği V Gold Long Time geciktirici sprey, erkekler adına özel olarak üretilmiş ve piyasaya sunulmuş bir cinsel sağlık ürünüdür.

V Gold Long Time Geciktirici Sprey Kullanımı;

Cinsel yaşamda erkeklerin kontrol dışı boşalma sorununu çözmelerinde yüksek etkiye sahip olan V Gold Long Time geciktirici sprey, cinsel aktivitenin yaklaşık yarım saat öncesinde penisin uç ve dip bölgesine ikişer kere sıkılıp daha sonra masaj yapılarak spreyin deriye emilmesi beklenir.

Cinsel ilişki anında prezervatif kullanılacaksa, anlatılan uygulamadan 5 dakika sonra sonra prezervatif kullanılmalıdır. Kullanımının sağlık yönünden her hangi bir sakıncası bulunmayan V Gold Long Time geciktirici sprey, yan etkiye neden olmamaktadır.

Etiketleri; geciktirici sprey,geciktirici sprey fiyatı, geciktirici sprey kullanımı, geciktirici sprey etkileri,v gold long time geciktirici sprey satış, v gold long time geciktirici sprey nedir,v gold long time geciktirici sprey satış

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER