Buzzer Chak Cinsel Performans içeceği Orjinal 150 ML Daha Büyük Görüntüle

Buzzer Chak Cinsel Performans içeceği Orjinal 150 ML

Yeni

Buzzer Chak Cinsel Performans içeceği  Orjinal 150 ML ile cinsel performansınızı en üst düzeye çıkarak ve uygun fiyata Orjinal Buzzer sayesinde bambaşka bir kimliğe bürüneceksiniz.

Detaylar

10 Öğeler

14,99 TL

Bu ürün tek olarak satılmamaktadır. Seçmeniz gereken en az miktar 5 adet.

Detaylar

Buzzer Chak 150 ml cinsel performansınızı en üst düzeye çıkarmaya yardımcı cinsel performans içeceğidir . Sertleşme ereksiyon ve erken boşalma sorunlarına çözüm ürettiğini tartışmasız söyleyebiliriz . Buzzer Chak 150 ML ile ezber bozacak yeni bir cinsel performansa hazırmısınız biz size yardımcı olmak için gıda üretim dağıtım ve satış izinlerimizi aldık ! Gönül rahatlığı ile orjinal Buzzer Chak cinsel performans içeceğimizi kullanabilir iddaa ediyoruz abonesi olabilirsiniz . Piyasada satışa sunulmuş ve zararlı buzzer içeceklerini kullanmamanızı ve orjinal ürün kullanarak keyfini çıkarmanızı tavsiye ediyoruz .

İçindekiler: su, arpa maltı ekstraktı (%^3), asitlik düzenleyici (sitrik asit, sodyum sitrat), lepidium kökü ekstraktı (%0,2), ginseng kökü ekstraktı (%0,1), guarana ekstraktı, tatlandırıcı (stevia ekstraktı %0,1), aroma vericiler, vitaminler ve mineraller.