Black Ant Karınca Ereksiyon Hapı Daha Büyük Görüntüle

Black Ant Karınca Ereksiyon Hapı

Yeni

Performans Artırıcı 1280 mg

Detaylar

122 Öğeler

60,00 TL

Detaylar

SİYAH KARINCA AFRODİZYAK HAP
Erkeklerin daha etkili ve uzun süreli bir ereksiyon yaşamalarını sağlamaktadır. Oldukça etkili bir üründür. Piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana büyük ilgi görmektedir.

Ayrıca sertleşme problemi yaşayan erkekler için kullanıma başlar başlamaz etkili sonuçlar vermektedir. Sertleşme vücudun uyarılması ile ilgili olduğu için genel olarak bu durumda vücudu etkili bir şekilde uyarmaktadır. Sertleşme uzun süreli olduğu için doyasıya bu anın tadını partneriniz ile birlikte çıkarabilirsiniz. Bir gecede birden fazla ereksiyon yaşamak isteyen beyler için oldukça etkili sonuçlar vermektedir.

Siyah Karınca Ereksiyon Hapı Kullanım Şekli:

Siyah karınca oldukça etkili bir cinsel performans hapıdır. 18 yaşından büyükler için üretime sunulmuştur.

Alkolle birlikte tüketilmesi oldukça tehlikelidir. Ayrıca ağız yolu ile yemeklerden 2 saat sonra 1 kapsül olarak alınmalıdır. Doz aşımına dikkat edilmelidir. Etkili sonuçlar için düzenli bir şekilde kullanılmalıdır.

Uyarı : Eğer hapları aldıktan sonra boşalma olmadan uzun süren ereksiyon halinde kalınıyorsa, azaltmak için biraz soğuk su içiniz. Işık almayan, serin ve kuru bir yerde ve çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

30 BU KATEGORİDEKİ DİĞER ÜRÜNLER